Konsultacje

Radosław Basiński (mgr inż.)
studia stacjonarne i niestacjonarne: piątek 10:15-12:00 w pokoju 224 GE-b
Stanisław Bolkowski (prof. dr hab.)
studia stacjonarne: środa 14:00-15:00 w pokoju 220 GE-b
Wiesław Brociek (doc. dr inż.)
studia stacjonarne: środa 13:15-14:00 w pokoju 222 GE-b
Bartosz Chaber (dr inż.)
studia stacjonarne: poniedziałek 9:30-11:00 w pokoju 223 GE-b
Michał Chojnowski (mgr inż.)
nie określił terminu konsultacji
Andrzej Cichocki (prof. dr hab. inż.)
nie określił terminu konsultacji
Stefan Filipowicz (prof. dr hab. inż.)
studia stacjonarne i niestacjonarne: środa 11:00-12:00 w pokoju 223 GE-b
Zygmunt Filipowicz (doc. dr inż.)
studia stacjonarne: środa 13:00-13:45 w pokoju 222 GE-b
Konrad Godlewski (mgr inż.)
studia stacjonarne: wtorek 14:15-16:00 w pokoju 501 GE-b
Tomasz Grzywacz (dr inż.)
studia stacjonarne: wtorek 14:15-16:00 w pokoju 222 GE-b
Norbert Jarzębowski (mgr inż.)
nie określił terminu konsultacji
Bartłomiej Kalisiewicz (mgr inż.)
nie określił terminu konsultacji
Łukasz Kędzierski (mgr inż.)
studia niestacjonarne: sobota 13:30-14:00 w pokoju GE501 GE-b
Jacek Korytkowski (dr inż.)
studia stacjonarne: czwartek 14:15-16:00 w pokoju 226 GE-b
Tomasz Kraiński (mgr)
nie określił terminu konsultacji
Artur Krupa (mgr inż.)
studia stacjonarne i niestacjonarne: piątek 17:00-18:00 w pokoju 229 GE-b ((30.03 - konsultacje niedostępne z powodu przerwy świątecznej).)
Tomasz Leś (dr inż.)
studia stacjonarne: poniedziałek 11:00-12:00 w pokoju 229 GE-b
Tomasz Markiewicz (prof. nzw. dr hab. inż.)
studia stacjonarne: wtorek 9:30-10:00 w pokoju 229 GE-b
Kazimierz Mikołajuk (prof. dr hab. inż.)
nie określił terminu konsultacji
Artur Nowakowski (dr inż.)
nie określił terminu konsultacji
Stanisław Osowski (prof. dr hab. inż.)
nie określił terminu konsultacji
Rafał Parol (mgr inż.)
nie określił terminu konsultacji
Maciej Polakowski (mgr inż.)
nie określił terminu konsultacji
Bartosz Poławski (mgr inż.)
nie określił terminu konsultacji
Przemysław Płonecki (mgr inż.)
studia stacjonarne: piątek 11:15-12:00 w pokoju 115 GE-b
Mariusz Rafało ()
nie określił terminu konsultacji
Radosław Roszczyk (mgr inż.)
studia stacjonarne: środa 10:30-11:00 w pokoju 224 GE-b
Kamil Rybiński (mgr inż.)
studia stacjonarne: środa 14:00-15:00 w pokoju 221 GE-b (Proszę o wcześniejsze powiadomienie mailowe)
Bartosz Sawicki (dr hab. inż.)
studia stacjonarne: środa 12:00-14:00 w pokoju 229 GE-b
Krzysztof Siwek (prof. nzw. dr hab. inż.)
studia stacjonarne: wtorek 10:15-12:00 w pokoju 220 GE-b
Michał Śmiałek (prof. nzw. dr hab. inż.)
studia stacjonarne: środa 13:00-14:00 w pokoju 221 GE-b (*** Proszę KONIECZNIE o potwierdzenie tematu konsultacji mailowo ***)
Maciej Stodolski (dr inż.)
nie określił terminu konsultacji
Tomasz Straszak (mgr inż.)
nie określił terminu konsultacji
Żaneta Świderska-Chadaj (dr inż.)
nie określił terminu konsultacji
Paweł Szczepanowski (mgr inż.)
nie określił terminu konsultacji
Robert Szmurło (dr inż.)
studia stacjonarne: wtorek 9:00-9:50 w pokoju 223 GE-b
studia stacjonarne: piątek 9:15-10:00 w pokoju 223 GE-b
studia stacjonarne: piątek 16:00-16:30 w pokoju 223 GE-b
Andrzej Toboła (mgr inż.)
studia stacjonarne: wtorek 11:15-12:00 w pokoju 227 GE-b
Andrzej Tolarczyk (mgr inż.)
nie określił terminu konsultacji
Marek Wdowiak (mgr inż.)
studia stacjonarne: czwartek 14:15-15:00 w pokoju 224 GE-b (Osoby zainteresowane konsultacjami proszę o wcześniejszy zapis przez ISOD lub informację drogą mailową. Jeżeli istnieje potrzeba konsultacji w innym terminie proszę o kontakt mailowy z propozycją terminu.)
Bartosz Wierciński (mgr inż.)
studia stacjonarne: czwartek 18:00-19:00 w pokoju 501 GE-b (Proszę o e-mail do godziny przed terminem konsultacji.)
Jarosław Wilk (dr inż.)
studia stacjonarne: środa 8:00-10:00 w pokoju 210 GG
Nassima Yamouni Khelifi ()
nie określił terminu konsultacji
Katarzyna Zagrodzka (mgr inż.)
nie określił terminu konsultacji
Łukasz Żmudzin (mgr inż.)
nie określił terminu konsultacji