Konsultacje

Radosław Basiński (mgr inż.)
studia stacjonarne i niestacjonarne: środa 12:15-14:00 w pokoju 224 GE-b
Stanisław Bolkowski (prof. dr hab.)
studia stacjonarne: środa 12:00-14:00 w pokoju 220 GE-b
Wiesław Brociek (doc. dr inż.)
studia stacjonarne: poniedziałek 14:15-15:15 w pokoju 222 GE-b
Bartosz Chaber (dr inż.)
studia stacjonarne: poniedziałek 9:30-10:00 w pokoju 223 GE-b
Michał Chojnowski (mgr inż.)
nie określił terminu konsultacji
Andrzej Cichocki (prof. dr hab. inż.)
nie określił terminu konsultacji
Stefan Filipowicz (prof. dr hab. inż.)
studia stacjonarne i niestacjonarne: środa 14:00-15:00 w pokoju 223 GE-b
Zygmunt Filipowicz (doc. dr inż.)
studia stacjonarne: czwartek 12:15-13:15 w pokoju 222 GE-b
Tomasz Grzywacz (dr inż.)
studia stacjonarne: poniedziałek 12:15-14:00 w pokoju 222 GE-b
Norbert Jarzębowski (mgr inż.)
nie określił terminu konsultacji
Bartłomiej Kalisiewicz (mgr inż.)
studia stacjonarne i niestacjonarne: sobota 11:30-12:15 w pokoju 501 GE-b (Proszę o zgłoszenia mailowe)
Łukasz Kędzierski (mgr inż.)
studia niestacjonarne: niedziela 12:30-13:10 w pokoju 501 GE-b
Jacek Korytkowski (dr inż.)
studia stacjonarne: środa 12:15-14:00 w pokoju 226 GE-b
Tomasz Kraiński (mgr)
nie określił terminu konsultacji
Artur Krupa (mgr inż.)
studia stacjonarne i niestacjonarne: piątek 17:00-18:00 w pokoju 229 GE-b
Tomasz Leś (dr inż.)
studia : poniedziałek 12:15-13:00 w pokoju 229 GE-b (Przed spotkaniem proszę o wiadomość email)
Tomasz Markiewicz (prof. nzw. dr hab. inż.)
studia stacjonarne: czwartek 12:15-12:45 w pokoju 229 GE-b
Kazimierz Mikołajuk (prof. dr hab. inż.)
studia stacjonarne: wtorek 11:00-12:00 w pokoju 221 GE-b
Artur Nowakowski (dr inż.)
nie określił terminu konsultacji
Stanisław Osowski (prof. dr hab. inż.)
studia stacjonarne: piątek 12:15-13:00 w pokoju 229 GE-b
Rafał Parol (mgr inż.)
nie określił terminu konsultacji
Maciej Polakowski (mgr inż.)
nie określił terminu konsultacji
Bartosz Poławski (mgr inż.)
nie określił terminu konsultacji
Przemysław Płonecki (mgr inż.)
studia stacjonarne: czwartek 16:15-17:00 w pokoju 115 GE-b
Mariusz Rafało ()
nie określił terminu konsultacji
Radosław Roszczyk (mgr inż.)
studia stacjonarne: poniedziałek 13:15-14:00 w pokoju 224 GE-b
Kamil Rybiński (mgr inż.)
studia stacjonarne: czwartek 12:15-13:00 w pokoju 221 GE-b (Poproszę o dodatkowe powiadomienie mailowe)
Bartosz Sawicki (dr hab. inż.)
studia stacjonarne: czwartek 12:15-14:00 w pokoju 229 GE-b (W dniu 2.11.2017 konsultacje nie odbędą się. Zapraszam w następnym tygodniu.)
Krzysztof Siwek (prof. nzw. dr hab. inż.)
studia stacjonarne: czwartek 9:15-10:00 w pokoju 220 GE-b (Proszę o emaila po zapisie na konsultacje.)
Michał Śmiałek (prof. nzw. dr hab. inż.)
studia stacjonarne: wtorek 11:00-12:00 w pokoju 221 GE-b (UWAGA: chęć udziału w konsultacjach oraz temat spotkania należy zgłosić mailowo)
Maciej Stodolski (dr inż.)
nie określił terminu konsultacji
Tomasz Straszak (mgr inż.)
nie określił terminu konsultacji
Żaneta Świderska-Chadaj (dr inż.)
nie określił terminu konsultacji
Robert Szmurło (dr inż.)
studia stacjonarne: czwartek 9:00-10:00 w pokoju 223 GE-b
studia stacjonarne: piątek 9:15-10:00 w pokoju 223 GE-b
Andrzej Toboła (mgr inż.)
nie określił terminu konsultacji
Andrzej Tolarczyk (mgr inż.)
nie określił terminu konsultacji
Marek Wdowiak (mgr inż.)
studia stacjonarne: piątek 10:15-12:00 w pokoju 224 GE-b
Bartosz Wierciński (mgr inż.)
studia stacjonarne: poniedziałek 12:15-13:00 w pokoju 501 GE-b (Proszę o kontakt mailowy do godziny przed terminem konsultacji.)
Nassima Yamouni Khelifi ()
nie określił terminu konsultacji
Katarzyna Zagrodzka (mgr inż.)
studia stacjonarne: piątek 9:00-10:00 w pokoju 228 GE-b
Łukasz Żmudzin (mgr inż.)
nie określił terminu konsultacji